czwartek, 4 czerwca 2015

Teddy Bear Tree odsłona 8...tzn chyba 8...(straciłam rachubę) :D

Ani się nie obejrzałam a tu już czerwiec. Czas płynie teraz dla mnie bardzo szybko, praca, dom, zapraszanie gości na wesele i tak w kółko. Na krzyżyki czasu niestety mało :(

Cóż trzeba jakoś przetrwać ten okres...mam nadzieję, że po weselu czasu będę miała ciut więcej.

Dziś zamierzam was pomęczyć moim kolosem, na którym coś przybyło, niewiele bo niewiele ale zawsze coś.
Od ostatniego razu pojawił się drugi miś :) Jestem obecnie w trakcie kończenia 10 strony. Brak czasu bardzo mi doskwiera, więc niestety rzadziej przysiadam do krosna, ale "cośtam" dłubię i mam nadzieję powoli skończyć tą 10 stronę.

Jeszcze dla przypomnienia, tak ma wyglądać cały obraz:
Ostatnio też wydrukowali w gazecie mój list z metryczką, którą zrobiłam dla małej Agatki. Wysłałam ją do dwóch gazetek:
The World of Cross Stitching nr 230:
i do Cross Stitch Collection nr 249:
Cynk dostałam od Hani z bloga Niteczki Hanulka - dziękuję kochana!

Listy są bardzo podobne, opisałam w nich, że "Metryczka jest prezentem dla bratanicy mojego przyszłego męża oraz że bardzo podoba mi się ten słodki i delikatny wzór. Napisałam również, że samodzielnie obramowałam metryczkę i bardzo się cieszę że mi się to udało, bo robiłam to po raz pierwszy :) Obramowałam ją według instrukcji zamieszczonej w gazetce. Na koniec dodałam, że po raz pierwszy wyszywałam na opalizującej kanwie i bardzo podoba mi się końcowy efekt. Mam nadzieję, że moja praca podoba się wam tak bardzo jak mnie."

Jeśli chodzi o nagrody za publikację to niestety jak do tej pory do mnie nie dotarły. Być może muszę jeszcze poczekać, ale z tego co pamiętam to redakcja Cross Stitch Collection dosyć szybko wysyła nagrody. Mam nadzieję, że moja paczuszka nie zaginęła na poczcie...

***
Dziękuję za wszystkie komentarze pod ostatnim postem i gratulacje odnośnie znalezienia pracy :) Z każdym dniem jest lepiej i powoli układam sobie obowiązki tak, żeby mieć choć chwilę czasu na krzyżyki :) Aktualnie udało mi się wziąć wolny piątek więc mam długi weekend i zamierzam podgonić nieco haedową dzidzię no i przecież woła do mnie niedokończona majowa muffinka :)

W maju zapisałam się też do zabawy "Wymianka imienionowa" zorganizowanej przez Kingę z bloga decoupagekinii   i akurat tak się złożyło, że właśnie ja miałam imieniny jako pierwsza :) Cudowności które dostałam od uczestniczek zabawy pokażę w osobnym poście, po weekendzie.

Życzę udanego odpoczynku w ten długi weekend i mnóstwa czasu na ukochane hobby!


5 komentarzy:

 1. Gratuluje publikacji:) A Twoje misie pierwszy raz zobaczyłam w całości.... i aż mi się westchnęło - rany ile roboty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje :)
  a misie cudnowne :) co ty mowisz, bardzo duzy postep ;) czekam teraz na dzidzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna metryczka czy mogę prosić o wzór na baran.agata@vp.pl ? z góry dziękuję ;) i pozdraiwam :)

  OdpowiedzUsuń