piątek, 29 grudnia 2017

Kwiatowy Rok - Gwiazda Betlejemska i gwiazdkowe prezenty :)

Co słychać po świętach? Brzuszki napełnione? Głowy odstresowane? Bateryjki naładowane?

U mnie tak, więc śmiało mogę wracać do haftowania, bo w przedświątecznym szale zdołałam jedynie ukończyć serwetkę z choinką.
Za to tuż po świętach powstała maleńka Gwiazda Betlejemska, którą chciałabym wam dziś pokazać. Póki co "goła" niezagospodarowana, ale kiedyś to się zmieni.
 I to już było ostatnie wyzwanie w Kwiatowym Roku. Bardzo dziękuję Kasi za zorganizowanie zabawy, kwiatuszki haftowało mi się przyjemnie choć chyba doszłam do wniosku, że nie jest to mój ulubiony temat, niemniej jednak było mi bardzo fajnie podglądać co miesiąc piękne pracę pozostałych uczestniczek (achh wy to macie inwencję twórczą) :)

***
Co prawda w tym roku nie byłam specjalnie grzeczna, ale Mikołaj chyba mnie lubi, bo pod choinką znalazłam takie oto skarby:
Wnioskuję, żeby Mikołaj z takimi prezentami przychodził zdecydowanie częściej niż tylko raz do roku :P

***
Na koniec dziękuję pięknie za wszystkie świąteczne życzenia pod poprzednim postem, jak je czytałam to zrobiło mi się tak ciepło na serduszku, że nawet sobie nie wyobrażacie :)

Buziaki :*

5 komentarzy:

 1. Śliczny haft! Widać, że Mikołaj się bardzo postarał :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Łooo, jaki bogaty Mikołaj, zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny hafcik, w sam raz na karteczkę świąteczną na przyszły rok:) A takich Gwiazdkowych prezentów to tylko pozazdrościć;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe prezenty od Mikołaja!!! Pomyślności w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 5. The content of your blog is exactly what I needed, I like your blog, I sincerely hope that your blog a rapid increase in traffic density, which help promote your blog and we hope that your blog is being updated.
  หนังใหม่

  OdpowiedzUsuń