czwartek, 10 września 2015

Powrotu nadszedł czas :)

Sporo czasu minęło od mojego ostatniego wpisu...ale jak się zapewne domyślacie, wiązało się to ze ślubem i przygotowaniami do niego, które pochłonęły mnie bez reszty. Nie obyło się bez przeszkód, kłótni a nawet przykrych wydarzeń (miesiąc przed ślubem zmarła moja babcia.., druga babcia zaś trafiła do szpitala w przeddzień wesela...). Był to dla nas ciężki czas, ale przecież ślub to najpiękniejsza chwila w życiu, więc mimo tego wszystkiego co nas spotkało, postanowiliśmy cieszyć się tą chwilą jak najlepiej potrafimy.

A więc od 5 września mogę oficjalnie przedstawiać się jako żona pewnego przystojniaka, ze zdjęcia poniżej :)


Dziś, gdy jest już po wszystkim, mogę powiedzieć że wszystko fajnie się udało :) Nawet kapryśna ostatnio pogoda zrobiła nam piękny prezent w postaci słonecznego dnia. Goście dopisali, orkiestra dała czadu, a najważniejsze, że wszyscy fajnie się bawili :)

Ale wesele, wesele i po weselu...Trzeba teraz wrócić do rzeczywistości. Do pracy już wróciłam, do haftowania jeszcze nie zdążyłam, ale powoli też powrócę. Póki co moje życie zmieniło się o 180 stopni - przeprowadzka i nowe obowiązki - i dopiero się z tym wszystkim ogarniam.

Muszę też bardzo serdecznie przeprosić wszystkie cudowne osóbki biorące udział w wymiance imieninowej u Kingi, do których nie wysłałam paczuszek pod koniec lipca i w sierpniu - dziewczyny jest mi niezmiernie przykro, że tak wyszło, wstyd mi niezmiernie...ale nie gniewajcie się, paczuszki postaram się wysłać jaknajszybciej - spóźnione ale będą na pewno :) Mam też ogromne zaległości na waszych blogach...więc teraz bez zbędnego gadania lecę je nadrabiać.

Mam nadzieję, że będziecie do mnie znów zaglądać :)

Miłego popołudnia! :)11 komentarzy:

 1. Oczywiście, że będę zaglądać:) Wszystkiego najlepszego dla Was:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :), dużo szczęścia na nowej drodze życia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana gratulacje;)
  A paczuszki nadrobisz i będzie oki:) Myślę, że dziewczyny Ci wybaczą:) ja tak:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulację :) wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje :) u mnie było podobnie ;) tylko 29 sierpnia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Wiele szczęścia i morze miłości!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje i przesyłam skromne życzonka:
  "Wszystko o czym marzycie, by się spełniło, a wszystko, czego pragniecie, by Wasze było".

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego Najlepszego :) Spełnienia Wszystkich Marzeń :) 5.09 bawiłam się na weselu mojej kochanej przyjaciółki też Magdy :) w Krakowie :) :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje i dużo, dużo szczęścia. :)

  OdpowiedzUsuń